• Pondělí , 22 Červenec 2024

6 odkazu o tom, co o vás ví Google

google_logo
Chcete se dozvědět něco o tom, co o Vás Google ví? Zde je 6 odkazu, které vám ukážou, některé z údajů shromážděných společnosti Google.

1. Váš profil v Google
Google vytvoří profil se základními informacemi o vás – věk, pohlaví, zájmy. Tato data jsou využívána k zobrazení relevantní reklamy. Tyto informace si můžete prohlídnout zde.
2. Historie vaších cest
Máte-li zařízení Android, tak si můžete zapnout funkci umístění. Tato funkce sdílí vaše souřadnice a rychlost se společnosti. Následně si můžete na webu prohlídnout kde všude jste byli a dokonce data i exportovat.
3. Vaše historie vyhledávání na Google
Google ukláda historii vašeho hledání. Kromě toho, si ukláda historii reklamy, na kterou jste klikli. Všechno máte k dispozici zde.
4. Seznam zařízení majících přístup k vašemu účtu
Pokud vás zajíma zda, někdo cizí náhodou nevyužíva váš učet, můžete si zobrazit seznam všech zařízení, která k němu mají přístup, jejích IP adresu a umístění.
5. Seznam všech aplikací a rozšíření, které mají přístup k údajům vašeho účtu
Seznam všech aplikací, které mají jakýkoliv vztah k vašemu účtu. Můžete vidět jaké mají jednotlivé aplikace práva a k čemu mají dostup. Můžete také tento přístup upravovat.
6. Záloha Google
Můžete si exportovat všechny vaše data – záložky, maily, kontakty, kalendář, soubory z disku, videa z YouTube, fotky atd.

Related Posts

2 Komentářů

  1. m
    17.10.2016 at 23:16 Odpovědět

    A-HA…………..

  2. Lejla
    23.8.2015 at 21:28 Odpovědět

    JE mocný !!!

Leave A Comment