• Sobota , 20 Duben 2024

10 celebrit s nejdražším usměvem

celeb-uvod

Stát se celebritou je mnohem jednodušší, než si udržet tento status, jelikož musejí utrácet spoustu peněz na krásu. To je ovšem pochopitelné, protože pohledy z celého světa jsou upřeny přímo na ně a oni nemají právo vypadat špatně. Většina hvězd se nenarodila s ideálním úsměvem, a tak musejí utrácet nezanedbatelné částky na služby stomatologů. Pojd’te společně zjistit, kolik peněz je stojí dokonalý úsměv.

10. Hillary Duff

hillary duff

Hrdinka Disney seriálu Hillary Duff se stala slavnou až po vysílání seriálu „Lizzie McGuire“, po natáčení kterého, byla najednou ideálem všech teenagerů. První porcelánové korunky si herečka udělala v roce 2005, ale bohužel nebyly správně vybrány velikostně a kritika to patřičně ocenila. Jelikož korunky byly neuměrné, tak je musela v roce 2008 změnit. Nové korunky vypadají přirozeně a dokonale se k herečce hodí, i když čas od času je musí taky bělit.

9. Julia Roberts

julia roberts

Julia Roberts se proslavila až po filmu „Pretty Woman“ (1990), jehož tržby byly 464 milionů dolaru. Talentovaná a vysoce placená americká herečka a producentka, držitelka „Zlatého glóbusu“ a několika Oscaru a prostě krásná žena má jeden z nejdražších úsměvu, díky porcelánovým korunkám.

8. Zac Efron

zack efron

Americký herec a zpěvák začal svou kariéru v roce 2000 a stal se slavným poté, co sehral hlavní roli v Disney seriálu „High School Musical“. Dnes je jedním z nejznámějších herců, ale ani on, ani jeho úsměv nebyl vždy ideální. Když hrál poprvé, měl mezi zubama velkou díru. Postupem času se díra zmenšovala díky neviditelným rovnátkům. Na odbělení a narovnání zubu herec utratil 10 000 dolarů.

7. Kate Beckinsale

kate backinsail

Britská herečka se proslavila ještě když studovala na Oxfordu. V roce 1993 debutovala ve filmu „Mnoho povyku pro nic“ a v roce 1994 v britském televizním seriálu „Prince of Jutland“. Její nejslavnější role ovšem byly ve filmu „Pearl Harbor“ a „Click“. Za svůj úsměv, herečka může děkovat zubaři. Nejen že její zuby narovnal a odbělil, ale i upravil samotné dásně.

6. Demi Moore

demi moore

Americká herečka, režisérka, skladatelka a modelka začala svou kariéru v svých 16. V roce 1981 se objevila nahá na stránkách časopisu „Oui“ a o rok později už hrála ve svém prvním televizním seriálu „General Hospital“. Demi Moore také úspěšně hrála ve filmech „Blame It on Rio“ (1984), „St Elmo’s Fire“ (1985) a „About last night“ (1986), po kterých získala status hollywoodské herečky. Na svůj úsměv Moore utratila 12 000 dolarů, včetně laserového bělení a porcelánových korunek.

Kdo utratil 40 000 dolaru za to aby byl jeho chrup naprosot dokonalý? To se dozvíte na další stránce.

Stránky: 1 2

Related Posts

Leave A Comment