• Sobota , 25 Září 2021

10 celebrit s nejdražším usměvem

5. Ben Affleck

ben affleck

Ben Affleck, měl pravděpodobně jeden z nejodpornějších chrupů, než se do toho vložili zubaři. Herec, který bude hrát v pokračování Batmana, utratil spoustu peněz na úsměv. Musel se začít věnovat svým zubům, protože byly křivé a s mezerami. Stomatologové řešili problém herce pomocí korunek a bělení. Veškeré služby stály herce 20 000 dolarů.

4. Tom Cruise

tom cruise

Americký herec a řežisér, byl 3x nominován na Oscara a laureát „Zlatého glóbusu“, obsadil 4 místo v žebřícků nejdražších světových úsměvů. Svou kariéru zahajil ve věku 19 let ve filmu „Endless love“ (1981). V roce 1983 si zahrál ve filmech „The Outsiders“ a „Risky Business“. Mezinárodní slávu získal ve filmu „Top Gun“ (1986). V roce 1996, Tom Cruise hrál jako tajný agent Ethan Hunt ve filmu „Mission Impossible“. V mládí měl herec velké potíže se zubama. Tom si zuby nechal narovnat a odbělit za 30 000 dolaru.

3. Cheryl Cole

cheril cole

Cheryl Cole, jedna z nejhezčích žen na světě, je majitelkou jednoho z nejdražších úsměvů. Ale ani ona neměla perfektní chrup už od narození a také měla potíže se zubama, které jí místy vyčnívaly a byly křivé. Po bělení, rovnání a formování může být Cheryl patřičně hrdá na sůj porcelánový úsměv. Jenom jedna jedina porcelánova korunka jí stála 500 liber a bělení jednoho zubu 200 liber.

2. George Clooney

clooney

Tento muž má údajně ideální formu a rysy obličeje, a proto je považován za nejkrásnějšího muže planety. Když se George usmíva tak se zdá, že je všechno v naprostém pořádku. Tento ideální úsměv ho stál 30 000 dolarů. Porcelanové korunky ho stály 1 000 dolarů za kus. Pomocí laseru mu také byly upraveny dásně. Nejkrásnější muž planety, je tak majitelem jednoho z nejdražších úsměvů.

1. Victoria Beckham

beckham

Victoria Beckham, britská business lady, modní návrhářka, modelka a zpěvačka se proslavila v ženském hudebním uskupení „Spice Girls“. Po rozpadu kapely, Victoria vydala několik singlů, z nichž 4 vedly hitparády ve Velké Británii. Později však svou pěveckou kariéru změnila na kariéru designera. Také se stala ikonou stylu a módního návrhářství. Úsměv stál Victorii 40 000 dolarů. A stejně se Victoria málokdy úsmíva na fotografiích.

Stránky: 1 2

Related Posts

Leave A Comment